HUL Kravica

Lovačka Večera 2015

Autoradministrator

Lovačka Večera 2015

Hrvatska udruga lovaca „Kravica“ iz Ljubuškog je 18.09.2015 godine organizirala lovačku večer, odbor za organizaciju u sastavu: Mario Herceg, Željko Međugorac, Ante Skoko, Dominik Vukšić, Dražan Tambur, Branimir Grubišić, Miro Čolak i Srećko Brkić. Lovačka večer već po ustaljenoj tradiciji u Ljubuškom bude krajem ljeta i početka jeseni, pred sami otvor lovne sezone. Kad svi lovci željno iščekuju aktivnosti u lovištu i da pokažu kako su pripremili svoje ljubimce.

Svadbeni salon „Antonela“ na Mostarskim Vratima bio je mjesto okupljanja lovaca njihovi prijatelja sponzora i simpatizera lova i lovstva. Skupu se obratio predsjednik Udruge Mario Herceg, Načelnik općine Ljubuški gospodin Nevenko Barbarić i predsjednik lovačkog saveza HB gospodin Slavko Marin. Predsjednik je se osvrnuo na rad udruge u proteklom periodu naveo sve što je udruga poduzela da se dobije lovište na deseto godišnje gospodarenje. Zahvalio se ljudima koji su pomogli i od koji se očekuje pomoć, ministru gospodarstva gospodinu Dariju Sesaru, ministru financija gospodinu Toniju Kraljeviću i ministru MUP-a gospodinu Zdravku Borasu. Načelnik naše Općine je u svog govoru naglasio dobru suradnju između Općine Ljubuški i lovačke Udruge „Kravica“ te napomenuo kako je ova Udruga od posebnog interesa za Općinu i da kao takva ima i njegovu punu potporu. Predsjednik lovačkog Saveza HB je u svom obraćanju naveo kako je ponosan na ovakve organizacije lovački večeri i druženje lovaca u ovolikom broju te se nada da bi se ovakav oblik lovački proslava mogao prenijeti i na Udruge u Bosni. Lovci su sve govornike pozdravili aplauzom i s veseljem nastavili u program. osam prelijepi hostesa su izuzetno brzo i marljivo među lovcima ovu večer prodale 3 662 listića tombole. Ovu lovačku večer smo na račun naše Udruge položili 3 690 KM. Kad se uzme u obzir da je ova lovačka večer održana krajem devetog mjeseca kad lovci imaju velike financijske obaveze prema djeci koja idu u škole i to da sezona povrća i nije najbolje poslužila te sama situaciju u kojoj se nalazi narod našeg kraja i time sami lovci, trebamo biti zadovoljni.

Uspjeh organizacionog odbora se sagleda u velikoj i bogatoj tomboli koju je naša Udruga svrstala u 84 dobitne nagrade. Sponzori su: Mario i Neđo Primorac, Diskont Planinić, VT Commerce (Panasonik), Kinološka Udruga, Ljubuški (Beca), „Umbro sport“ Ljubuški, „Karliko“, Ljubuški, „Elektro Milas“, Ljubuški, „T&D Company“, Vašarovići, Bravarija „Mucić“, Humac, „Kramar“ Auto kuća, Ljubuški, Ministarstvo Unutarnji poslova ZHŽ, „Kiwi“ Sport, Ljubuški, Načelnik općine, Ljubuški, „Euroherc, Ljubuški, „Agram“ Ljubuški, „JIM Company“ Ljubuški, „Primorka“, Ljubuški, „Untrade“, Ljubuški, Vinarija „Džajo“; Ljubuški, „Fast fuud Megy“. Ljubuški, Riblji restoran „Bagić“ Teskera, Foto studio„Grubišić“, Ljubuški, Džajić Commerce, Ljubuški, Sušara mesa „Bura“, Vodice, „Jurprom“, Ljubuški, Restoran „Most“, Teskera, „MRM“ Ljubuški, „Čolak DOO“, Radišići, „RPM“ (Čukeša), HUL „Kravica“, Bojka D.O. Rezaona pršuta HUGO, Butik „ŠIK“ Ljubuški, Sušara Herceg Prolog, Ministarstvo Financija ŽZH, Ferimport, Mate Commerce, Auto-Servis Vrdoljak, Auto Vasilj, Crnopod vl. Mario Vasilj, Cafe bar „Rafaelo“, Picerija Toskana, Poljocentar Matić, Auto praonica Medić Radišići, Bib – Cop, Radišići, Auto servis Ilko, Neum, Vinko Čolak (Gazda), Restoran „Ivma“ Radišići, Graditeljstvo Dropuljić, Svadbeni Salon “Antonela“, Croatia osiguranje, Crotehna, Laser Tomo Bošnjak, Benzinska pumpa Klobuk, Aluotvori „Ćuže“, Poljocentar „Dobro“, Lovački savez HB Mostar, „H Plus“ Ljekarna, Sjemenarna d.o.o. Dragan Pavlović, Liprad Ljubuški, „Demag“-M d.o.o. Otvori i vrata, Dom za stare i nemoćne „Grubišić“ Šipovača, „Svitlica“ Vitina, Kons, Ljubuški, Staklo-mont d.o.o. Alba, Ljubuški, Cafe bar „Easy Riders“ vl. Baja Rogić, Etno kuća Međugorje, H.T. Mostar, Rosić d.o.o. Veljaci, Graditeljstvo Medić, Ribnjak Studenci, vl. Ranko Dodig

 

 

Naša snaga je u našem zajedništvu, naša moć je u onim djelima koja smo odradili kroz period što je iza nas. Tako da svaku lovačku večer koju uspješno završimo možemo zahvaliti našim vjernim članovima, simpatizerima i sponzorima. A rukovodstvo Udruge pokazuje svoju sposobnost kroz organizaciju ovakve jedne manifestacije, predsjednik Udruge dokazuje svoje umijeće vođenja iste na toj manifestaciji.

U godinama koje dolaze uz naše vjerne članove i prijatelje naše Udruge ne treba sumnjati da će biti još uspješni druženja.

Mario Herceg

O autoru

administrator administrator